JAUNUMS

Vēlies skaistu sejas ādu? Izgulies!

Vesela un starojoša sejas āda ir ne tikai cilvēka “vizītkarte”, bet arī liecina par kopējo veselības stāvokli. Taču ikdienas dzīves ritms, piesārņotā vide, stress un dzīvesveids – tas viss ietekmē veselību un izskatu. Ko darīt, lai āda būtu vesela un mirdzoša ilgtermiņā?

Lai gan tirgū ir daudz kosmētikas un kosmētisko procedūru piedāvājumu, patiesība ir vienkārša: lai āda būtu skaista un starojoša ilgtermiņā, nepieciešams ievērot veselīgu dzīvesveidu, miega režīmu un pareizu ādas kopšanu. Ja šie trīs pamatprincipi tiek ievēroti, āda vienmēr paliks vesela un skaista.

Dzīvesveids

Dzīvesveids ir primārais faktors, kas ietekmē ādas veselību. Jo veselīgāks ir uzturs, aktīvāks dzīvesveids un mazāk kaitīgu ieradumu (piemēram, smēķēšana), jo labāk izskatās un jūtas āda. Banāla patiesība, taču bieži to ignorē, meklējot brīnumlīdzekļus ādas veselībai.

Svarīgi atcerēties, ka ādai nepatīk kofeīns, alkohols, smēķēšana un mazkustīgs dzīvesveids. Taču patīk tīrs ūdens, veselīgs un sabalansēts uzturs, kas satur pietiekami daudz taukskābes, proteīnus un vitamīnus. Sports arī labvēlīgi ietekmē ādas veselību.

Miegs

Otrs svarīgs faktors, kas būtiski ietekmē sejas ādas izskatu un veselību, ir miegs un miega režīms. Slikts vai nekvalitatīvs miegs negatīvi ietekmē cilvēka veselību, tai skaitā ādu.

Kā tas darbojas? Ādas atjaunošanās, reģenerācijas un atbrīvošanās no toksīniem procesiem ir nepieciešams miegs. Būtiskākie ādas atjaunošanās procesi notiek naktī, kad mīmikas muskuļi atslābinās un āda kļūst stiprāka un gludāka. Miegā ādas šūnas ražo kolagēnu, kas padara ādu tvirtu un elastīgu. Tāpat naktī krītas kortizola – stresa hormona – līmenis, ļaujot cilvēkam atpūsties un atjaunoties. Turklāt, cilvēkam izguloties, izdalās laimes hormons – endorfīns, kas palīdz justies priecīgākam. Pieaugušajiem ieteicams gulēt vidēji 7-8 stundas naktī. Nepietiekama miega dēļ ādas stāvoklis būtiski pasliktinās: padziļinās krunkas ap acīm, pasliktinās ādas elastība un mitrums, un sejas āda var izskatīties nogurusi, sausa un blāva.

Kvalitatīvs miegs ir viena no garantijām, ka āda saglabāsies svaiga, mirdzoša un jauneklīga. Dziļākam un kvalitatīvākam miegam, kas veicina sejas ādas veselību, ieteicams lietot NERVOSTRONG® SLEEP FORMULA – speciāli izstrādāts augu un vitamīnu komplekss ar melatonīnu, kas maksimāli uzlabo miega kvalitāti.

Eksperti uzskata, ka miegs ir galvenais skaistuma noslēpums. Hronisks miega trūkums kaitē izskatam un ādai daudz vairāk nekā neatbilstoša kopšanas rutīna.

UZ VEIKALU

Kopšana

Skaistu un starojošu ādu var iegūt ar regulāru tās tīrīšanu, barošanu, mitrināšanu un aizsargāšanu, lietojot piemērotus produktus. Katru vakaru, pirms gulētiešanas, nepieciešams veikt ādas kopšanas rutīnu: attīrīt sejas, kakla un dekoltē zonas ādu no kosmētikas un netīrumiem, ko veido putekļi, tauku dziedzeru izdalījumi, sviedri un citas vielas. Pamatu pamats ir tas, ka vakarā rūpīgi notīrīta sejas āda no rīta izskatīsies labi. Pēc attīrīšanas, kā arī no rīta, ieteicams tonizēt ādu ar toniku. Tas atsvaidzinās ādu un atjaunos dabisko pH līmeni. Vēl viens posms, kuru nevajadzētu izlaist, ir sejas ādas mitrināšana. Mitrinošais līdzeklis piešķirs ādai veselīgu izskatu un aizsargās no apkārtējās vides negatīvās ietekmes. Kopšanas līdzekļus nepieciešams izvēlēties atbilstoši ādas tipam un vecumam.

Aizsardzība

Lai āda būtu skaista, to vēlams pasargāt no aukstuma un saules stariem. Saulainajā laikā ieteicams lietot saules aizsargkrēmu, kas pasargās seju no ultravioletajiem stariem. Savukārt ziemā – aizsargkrēmu, kas pasargā no aukstuma.

Ievērojot šos pamata principus – veselīgu dzīvesveidu, kvalitatīvu miegu, regulāru ādas kopšanu un aizsardzību – jūsu āda būs veselīga un mirdzoša ilgtermiņā.