„Nervostrong Medica”

PAR UZŅĒMUMU

Uzņēmums „ Nervostrong Medica” ir veiksmīgs Latvijas farmācijas uzņēmums, kas dinamiski attīstās Baltijas valstīs, izmantojot inovatīvu pieeju dabiskas izcelsmes farmaceitisko preparātu izstrādei.

Uzņēmumam „Nervostrong Medica” ir pārliecība par to, ka cilvēki vairāk uzticas tieši augu izcelsmes produktiem.

Uzņēmuma produkcijas klāstā ir ārstniecības līdzekļi nervu sistēmas, sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšanai, dzelzs preparāts, kā arī pretvīrusu preparāti organisma imūnsistēmas nostiprināšanai un uzturēšanai.

Izstrādājot savu preparātu receptūru, mēs izmantojam ārstniecības augu ekstraktus un vitamīnus, kuri jau ir izturējuši laika pārbaudi, klīniski pierādot savu efektivitāti.

Uzņēmuma „Nervostrong Medica” preparāti tiek ražoti saskaņā ar GMP(good manufacturing practice – labas ražošanas prakse) standartiem, kvalitātes un drošības standartu ISO 22000, drošības standartu HACCP (Hazard analysis and critical control points).

Uzņēmums „Nervostrong Medica” sekmīgi sadarbojas ar aptiekām, aptieku tīkliem un ārstniecības līdzekļu un farmācijas produkcijas izplatītājiem. Mūsu partneru vidū ir tādi pasaules tirgū plaši pazīstami uzņēmumi kā „Tamro”, „Oriola”, „Olainfarm”, „Magnum Medical”, „Recipe Plus”, „Euroaptieka”, „Benu”, „Apotheka”, „Camelia”, „Gintarine vaistine” un citi.