„Nervostrong Medica”

UZŅĒMUMA VĒSTURE

2009 gads

pasaules krīzes vissaspringtākajā laikā farmaceits Andrejs Nikolajevs nodibina uzņēmumu „Nervostrong Medica

2010. gads

zāļu tirgū parādās uzņēmuma pirmais un galvenais preparāts „Nervostrong”. No tā radās kompānijas „Nervostrong Medica” nosaukums. Pāris gadu laikā „Nervostrong” kļūst par vienu no aptiekās pārdotākajiem preparātiem, apsteidzot baldriāna pārdošanas apjomus.

2011. gads

zāļu tirgū parādās uzņēmuma otrais produkts „Valeron” – preparāts sirdsdarbības normalizēšanai uz ekstraktu un vitamīnu bāzes. „Valeron” ātri iegūst atzinību un uzticību ārstu, aptiekāru un pacientu vidū un ir viens no vispārdotākajiem sirds preparātiem.
 

2013. gads

tirgū parādās uzņēmuma „Nervostrong Medica” inovatīvais produkts „Termobronx” – ārstniecības augu šķīstošais karstais dzēriens pret saaukstēšanos un klepu. Pirms tam aptiekā varēja nopirkt vai nu šķīstošo karsto dzērienu pret saaukstēšanos, bet ar ķīmiskajām sastāvdaļām, uz paracetamola bāzes, vai zāļu tēju, kas jāprot pareizi uzvārīt, un tas nav nemaz tik vienkārši, turklāt tā ne katram garšo. „Termobronx” atrisināja šo problēmu.

2014. gads

uzņēmums „Nervostrong Medica”, iespaidojies no panākumiem Latvijā, sāk paplašināt savu noieta tirgu, un produkcija ienāk Igaunijas un Lietuvas tirgū. Pāris gadu laikā uzņēmuma produkti ātri iegūst uzticību un tiek pārdoti jau gandrīz visās Igaunijas un Lietuvas aptiekās.

2016. gads

tirgū parādās uzAuzņēmuma produktu klāstu papildina jauns preparāts „Ferofemin” – dzelzs formula sievietēm.ņēmuma „Nervostrong Medica” inovatīvais produkts „Termobronx” – ārstniecības augu šķīstošais karstais dzēriens pret saaukstēšanos un klepu. Pirms tam aptiekā varēja nopirkt vai nu šķīstošo karsto dzērienu pret saaukstēšanos, bet ar ķīmiskajām sastāvdaļām, uz paracetamola bāzes, vai zāļu tēju, kas jāprot pareizi uzvārīt, un tas nav nemaz tik vienkārši, turklāt tā ne katram garšo. „Termobronx” atrisināja šo problēmu.

PAŠLAIK

uzņēmumam „Nervostrong Medica” ir uzticama darījumu partnera reputācija. Lai arī uzņēmuma produkcijas klāsts ir neliels, tas netraucē mums sasniegt labus rezultātus. Tie liecina par mūsu produktu kvalitāti un efektivitāti un uzņēmuma attieksmi pret preparātu izstrādi un ieviešanu, nevienu nekopējot un neradot nevajadzīgus analogus.